Сегодня в смт Московське 27.04.2024

Достроковий вихід із групи "Баварії" та "Ман Сіті": результати матчів 4 туру Ліги чемпіонів

Відбулися матчі середи 4 туру Ліги чемпіонів.
В групі А "Атлетіко" у Мадриді не зміг розпечатати ворота московського "Локомотива" - 0:0. Господарі поля володіли ініціативою, мали моменти, але так і не змогли забити жодного м'яча.
В іншому матчі "Баварія" не мала ніяких проблем з австрійським "Зальцбургом" - 3:1. Після перемоги мюнхенці гарантували собі вихід у плейоф Ліги чемпіонів за 2 тури до завершення групового турніру.

В групі D відбулася головна сенсація туру - "Аталанта" в гостях перемогла "Ліверпуль" - 2:0. Доля протистояння була вирішена на початку другого тайму, коли гості за 4 хвилини змогли забити двічі. Українець Руслан Малиновський навіть не приїхав до Англії через коронавірус.

В іншому матчі групи "Аякс" не мав ніяких проблем із "Мітьюлланндом" - 3:1.
В групі С "Ман Сіті" в гостях мінімально здолав "Олімпіакос" - 1:0. Долю матчу вирішив гол Філа Фодена наприкінці першого тайму. Перемога "містян" дозволила їм достроково забезпечити собі вихід із групи. Гравець збірної України Олександр Зінченко вийшов на поле на останні 12 хвилн гри.

В іншому матчі "Марсель" вдома поступився "Порту" - 0:2. Гості забивали наприкінці кожного із таймів. Команди догравали матч в неповних складах через вилучення.

1 та 2 грудня відбудуться матчі 5 туру Ліги чемпіонів.